Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 13-19-ը 2020 թ
Այս ժամանակահատվածում դուք կարող եք պարծենալ գերազանց առողջությամբ: Օգտագործեք սա այնպիսի գործեր կատարելու համար, որտեղ ֆիզիկական ակտիվություն է պահանջվում: Աշխատանքի վայրում խնդիրներ կարող են առաջանալ ժամանակի պակասի պատճառով: Ղեկավարությունը արդյունք կպահանջվի, իսկ դուք չեք հասցնի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 13-19-ը. Ցուլ
Ինքնավստահությունը ձեզ հիմա չի խանգարի: Աշխատավայրում ձեր վրա կդրվեն լրացուցիչ պարտականություններ, իսկ տանը ստիպված կլինեք պաշտպանել ձեր շահերը: Հանգստանալու համար հանգստյան օրերին մենակ ինչ-որ տեղ գնացեք: Լավ կլինի նաև նոր գիտելիքներ ձեռք բերել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի13-19. Երկվորյակ
Ձեզ կանհանգստացնեն ֆինանսական խնդիրները: Հնարավոր են մեծ կորուստներ: Ցավալի կլինի, բայց ավելի լավ է ոչ թե կառչել անհաջողությունից, այլ սկսել փող աշխատել: Անհամաձայնություններ կլինեն հարազատների հետ: Հիշեք, երբեմն ավելի լավ է համաձայնել, քան վիճել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 13-19-ը. Խեցգետին
Աստղերը ձեզ խորհուրդ են տալիս թեթև սիրավեպ ունենալ: Իսկ լուրջ հարաբերության առումով ավելի լավ է սպասել: Այս ժամանակահատվածը զույգերի համար բարենպաստ է սերունդի պլանավորման առումով: Ազատ ժամանակ աշխատեք ավելի շատ հետաքրքիր գրքեր կարդալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 13-19-ը. Առյուծ
Նշանի որոշ ներկայացուցիչներին լուրջ գործարքներ են սպասվում: Ուշադիր եղեք փաստաթղթեր կազմելիս: Հիմա ավելի լավ է գումար խնայել: Կամ դրանք հաշվի վրա դրեք: Մի զարմացեք, եթե աշխատավայրում ձեզ պատժեն: Ձեր վերջի շրջանի պահվածքը լավացման կարիք ունի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 13-19-ը. Կույս
Ձեր տրամադրությունը կփոխվի գրեթե ամեն օր: Մտերիմների համար դժվար կլինի ձեզ հետ։ Կարող են լինել փոքր վնասվածքներ, բայց դրանք կարող են խաթարել ձեր հետագա ծրագրերը: Տանը հոգ տարեք հարմարավետության և ջերմության ստեղծման մասին, դա անհրաժեշտ է ոչ միայն ձեզ, այլև ձեր ընտանիքի անդամներին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 13-19-ը. Կշեռք
Այժմ ձեզ հարկավոր կլինի անձնական տարածք: Ապահովեք դա ինքներդ ձեզ համար ինչպես տանը, այնպես էլ աշխատավայրում: Որքան մեծ ջանասիրություն ցուցաբերեք այս ժամանակահատվածում, այնքան ավելի բարձր կլինեն արդյունքները: Որոշ հարցերում դուք չափազանց հավակնոտ կլինեք, չափավորեք ձեր ցանկությունները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 13-19-ը. Կարիճ
Մոտ ապագայում դուք օգտակար ծանոթություն կունենաք: Աշխատանքի վայրում փորձեք ցույց տալ ձեր կազմակերպչական հմտությունները: Առաջարկեք օգնություն: Ի դեպ, վերադասների հետ հիանալի հարաբերություններ կստեղծվեն: Իսկ ինչո՞ւ աշխատավարձի բարձրացում չխնդրել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 13-19-ը. Աղեղնավոր
Շաբաթվա առաջին կեսին ձեզ շատ հանդիպումներ են սպասվում: Դուք հաճելի հույզեր կունենաք, բայց հետագայում հանգստանալու կարիք կլինի: Շաբաթվա երկրորդ կեսը հնարավորինս մենակ անցկացրեք: Հնարավորություն կա, որ ձեր մտերիմներից մեկը անազնիվ կերպով վարվի ձեր հանդեպ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 13-19-ը. Այծեղջյուր
Եղեք հետաքրքրասեր այս շրջանում. հետաքրվեք ամենքով, հիշեք ամեն ինչ: Մի՛ շռայլեք ինքներդ ձեզ և ժամանակը: Միայն ընդունեք այն առաջարկները, որոնք արժեքավոր են: Որոշ դեպքերում ստիպված կլինեք դիմել ընկերների օգնությանը: Արեք դա, հակառակ դեպքում կձախողվեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 13-19-ը. Ջրհոս
Սիրելիների հետ հակասությունները, որոնք կարող են առաջանալ, կանդրադառնան ձեր առողջության վրա: Հնարավոր են քրոնիկ հիվանդությունների սրացում և նոր հիվանդությունների առաջացում: Աստղերն այժմ ձեզ խորհուրդ չեն տալիս որևէ նոր բան նախաձեռնել: Ավելին, ձեզ համար դժվար կլինի կենտրոնանալ աշխատանքի վրա:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 13-19-ը․ Ձկներ
Այս շաբաթ ավելի լավ է ձեր խնդիրներով չկիսվել ուրիշների հետ: Դա կարող է օգտագործվել ձեր դեմ: Փորձեք զսպել ձեր հույզերը և լինել ավելի զուսպ: Մտածեք այն մասին, թե ինչ կարելի է փոխվել ձեր կյանքում: Հիմա բարենպաստ ժամանակաշրջան է փոքր փոփոխությունների համար:

Гороскоп на неделю с 13 по 19 июля 2020 года
С 13 по 19 июля - убывающая Луна. Хорошее время для выполнения любых совместных заданий. Скооперируйтесь с близкими людьми, и вместе вы добьетесь высоких результатов. В одиночку же вам вряд ли удастся достигнуть того же.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 июля 2020 года Овен
В этот период вы сможете похвастаться отменным самочувствием. Пользуйтесь этим для совершения дел, где требуется физическая активность. На работе могут возникнуть проблемы из-за нехватки времени. Начальство потребует результата, а вы не будете успевать.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 июля 2020 года Телец
Уверенность в себе вам сейчас не помешает. На вас повесят дополнительные обязанности на работе, а дома придется отстаивать свои интересы. Чтобы отдохнуть, в выходные отправляйтесь куда-нибудь в одиночестве. Неплохо будет также получить новые знания.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 июля 2020 года Близнецы
Вас будут беспокоить финансовые вопросы. Возможны крупные потери. Будет обидно, но лучше не зацикливаться на переживаниях, а начать зарабатывать деньги. С родственниками возникнут разногласия. Помните, иногда лучше согласиться, чем спорить.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 июля 2020 года Рак
Звезды советуют вам сейчас заводить легкие романы. А вот с серьезными отношениями пока лучше подождать. В данный период благоприятно планирование потомства для семейных пар. В свободное время старайтесь читать больше книг на интересные темы.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 июля 2020 года Лев
Некоторым предстоят серьезные сделки. Будьте внимательны при оформлении документов. Деньги сейчас лучше копить. Или положить их на счет. Не удивляйтесь, если на работе вам будут строить козни. Ваше поведение в последнее время тоже оставляло желать лучшего.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 июля 2020 года Дева
Настроение у вас будет меняться чуть ли не каждый день. Близким людям придется с вами нелегко. Возможны несерьезные травмы, однако они могут нарушить ваши грядущие планы. Дома займитесь созданием уюта и тепла, это необходимо не только вам, но и вашим домочадцам.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 июля 2020 года Весы
Сейчас вам будет нужно личное пространство. Обеспечьте его себе как дома, так и на работе. Чем больше трудолюбия вы будете проявлять в данный период, тем более высокими окажутся результаты. В некоторых вопросах вы будете слишком амбициозны, поумерьте свой пыл.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 июля 2020 года Скорпион
В ближайшее время вас ожидает полезное знакомство. На работе постарайтесь показать свои организационные способности. Предложите помощь. С начальством, кстати, установятся прекрасные отношения. Чем не повод попросить прибавку к зарплате?
Гороскоп на неделю с 13 по 19 июля 2020 года Стрелец
В первую половину недели вас ожидает много встреч. Вы испытаете приятные эмоции, но впоследствии вам понадобится отдых. Вторую половину недели проведите по максимуму в одиночестве. Есть вероятность, что один из близких друзей поступит нечестно по отношению к вам.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 июля 2020 года Козерог
Будьте любознательны в это время: всем интересуйтесь, все запоминайте. Не разбрасывайтесь своими силами и временем. Соглашайтесь только на те предложения, которые того стоят. В некоторых случаях придется прибегнуть к помощи друзей. Сделайте это, иначе прогорите.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 июля 2020 года Водолей
Конфликты с близкими, которые могут возникнуть, скажутся на вашем здоровье. Возможны обострения хронических заболеваний и появление новых недугов. Звезды не советуют вам сейчас никакие новые начинания. Более того, на работе вам будет сложно сконцентрироваться.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 июля 2020 года Рыбы
На этой неделе лучше не делиться проблемами с окружающими. Это может быть использовано против вас. Постарайтесь сдерживать свои эмоции и быть более спокойными. Подумайте над тем, что можно изменить в вашей жизни. Сейчас благоприятный период для небольших перемен.